Македонски | Shqip | English |

AERODROM LUKSUZNI STANOVI od 53m2 do 100m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 13 мар. 18:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Локација: Аеродром, Скопjе
ПРОДАЖБА НА НОВИ ЛУКСУЗНИ ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО НАС.АЕРОДРОМ ВО СОВРЕМЕН СТАНБЕН КОМПЛЕКС СОСТАВЕН ОД ДВА СТАНБЕНИ ОБЈЕКТИ СО ВИСОЧИНА Пр+6+Пк, СО ЕКСТРА КВАЛИТЕТ НА ГРАДБА И ВГРАДЕНИ МАТЕРИЈАЛИ.

РАСПОЛОЖЛИВИ КВАДРАТУРИ
- 53, 54, 55м2 - 1 спална
- 78м2 - 2 спални
- 78, 80, 100м2 - 3 спални

MАТЕРИЈАЛИ КОИ СЕ КОРИСТЕНИ ЗА ГРАДБАТА НА КОМПЛЕКСОТ
-NEXE термо блокови
-KNAUF малтери (еколошки малтери)
-REHAU 6 коморни ПВЦ прозорци со алуминиумска облога од надворешна страна, со 4 сезонско стакло + аргон
-КNAUF 10см графитна термо фасада
-ОRONA лифтови, со ISO 14006 сертификат
- плочки керамички и гранитни од италијанско производство од програмите на Ceramica Sant`Agostino и Italgranit
- санитарија од ROCA Шпанија, батерии Grone, туш кабини со калено стакло од програмата на Аppollo
- Saint Goben стаклена ограда за балконите
-Повеќе слоен паркет/таркет.

МОЖНОСТ ЗА КРЕДИТИРАЊЕ ПРЕКУ СИТЕ БАНКИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ НА ТЕЛ. 070/477 594, 070/700 812 ИЛИ НА e-mail: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток