Македонски | Shqip | English |

Stan 134m2 komforen 5 soben vo Micurin

Се продава од: Зоран 08 дек. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

127 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Анастас Митрев - Мичурин
Површина: 132 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Продавам стан од 134 м2 во населба Аеродром - Мичурин. Станот е на трети кат со ориентација север - исток - запад,има паркинг простор, лифт, Екстра распоред: три спални соби 21м2+13м2+11м2, кујна 14m2,купатило 7м2 + гостинско wc, остава, дневна со терпезарија 50м2, со два балкони и со приватно парно+подно греење (на плочки). Екстра опремен.... првокласна електрика и расвета,две клими 5,5kw+3,5kw, првокласна дрвенарија прозори и врати,паркет , кујна марлес ,
вградени плакари Акрон...
Пред зградата се наоѓа ОУ Блаже Конески и градинкa. До зградата се наоѓа парк.Градбата на зградата е 2003 година и станот нема потреба од никакво реновирање..
Се продава празен или наместен по договор.
Можност за замена помал стан со доплата или барака со плац за градба....
Можност за купување гаража 14м2 позади до самата зграда ....
Нема посетени огласи
Кон почеток