Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НАМЕСТЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 60м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 23 апр. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Ново Лисиче
Површина: 0 m2
За живеалиштето: Лифт
Локација: Аеродром, Скопjе
Продажба на понов и комплетно опремен стан на одлична, мирна и урбанизирана локација во Ново Лисиче во непосредна близина на Макпетрол и Рамстор маркет.

-> 60м² со 2 спални соби / 1 бања / 2 балкони
-> 1-кат со лифт
-> ориентиран кон југ
-> централно парно греење
-> комплетно и модерно опремен
-> слободен паркинг пред зградата
-> околина: супермаркети, банки, парк, детска градника и основно училиште, спортски рекреативни центри, неполни 10мин до центарот на градот
-> веднаш вселив

Цена: 1000 евра/м² + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со преходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Можни термини за разгледување на конкретниот стан: секој работен ден по 18ч со еден ден претходна најава.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток