Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО АЕРОДРОМ 47м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 06 јун. 16:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Тобако 2
Површина: 47 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Продажба на понов стан на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на поликлиника Јане Сандански и Тобако 2.

➡️ 47м² со 1 спална соба / 1 бања / 1 балкон
➡️ на 4-ти од вкупно 7 катови
➡️ лифт
➡️ централно парно греење
➡️ ориентиран кон запад
➡️ сопствен подземен паркинг простор
➡️полунаместен: кујнски елементи, спална соба, опремена бања
➡️околина: супермаркети, банки, детска градинка, основно училиште, паркови и на 5мин од центарот на градот
➡️веднаш вселив

Цена: 52 000 евра + данок на промет

📆
Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 433-337
📧 [email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток