Македонски | Shqip | English |

Pravosmukalka za lesnici orevi Cifareli

Се продава од: Sase Вчера 01:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

800 ЕУР

Локација: Бутел, Скопjе
Производи : Индустриски машини и алати
Prodavam pravosmukalka za lesnici Cifareli 1200 koja e najpoznata Italijanska masina za sobiranje na lesnik i orev za nasite plantazi.Ja koristev samo ovaa sezona glanc nova.
Нема посетени огласи
Кон почеток