Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 1.6 HDI 80KW Moze zamena

Се продава од: Aleksandar 21 фев 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
- Возилото е регистрирано до 20.02.2018 со зелен картон.
-Има направено сервис каде се сменети сите филтри и цел сет на ребраст каиш, до следна промена на уље може да се вози уште 2000 км.
-Климата функциони полна е со фреон,паркинг сензори и има одлични гуми Мichelin Аlpin.

-Може замена.
Нема посетени огласи
Кон почеток