Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 1.6 HDI 80Kw

Се продава од: Aleksandar 03 јан 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 400 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Voziloto e vo odlichna sostojba.
Registirano e do 02.2018 so zelen karton.
Ima napraveno servis kade se smeneti site filtri i cel set na rebrast kaish.
Do sledna promena na ulje moze da se vozi ushte 4000 km.
Klimata funkcionira polna e so freon, parking senzori i ima odlichni zimski gumi michelin alpin.
Нема посетени огласи
Кон почеток