Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5Gt

Се продава од: Sabaudin 20 дек. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 700 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava golf 5 gt 170ps 2007 2006
Sega donesen od germanija
212000km so garancija
Sega e registriran pred 10dena
Servisiran
Mozr zamena so golf 4
So kesh extra cena vredi da sevidi
Нема посетени огласи
Кон почеток