Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 tdi 1.6 -12

Се продава од: labinot selmani 17 мар. 00:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
kolata e vo top sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток