Македонски | Shqip | English |

Kotel za parno

Се продава од: Bekim 10 дек. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

500 ЕУР

Локација: Бутел, Скопjе
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava kotel za parno so brener za nafta,koj raboti so drva,nafta i struja! Zagreva do 300m2.
Cena 500 evra.
Нема посетени огласи
Кон почеток