Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Vizbegovo

Се продава од: Nikola Ilievski 18 мај 01:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Бутел, Скопjе
Se prodava kuka vo nas. Vizbegovo, na ul5. Kukata e vo dobra sostojba, so dva vleza, oddelni saati za struja, ima odvod, dovod, bunar vo dvorot. Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток