Македонски | Shqip | English |

Plac so markica vo Butel

Се продава од: Plac 12 фев. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 ЕУР

Површина: 900 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Se prodva niva plac od 900 m vo Butel Ljubetenski pat so markica
Нема посетени огласи
Кон почеток