Македонски | Shqip | English |

Plac vo Radisani

Се продава од: Borivoj Денес 00:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 1075 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Prodavam plac vo Radisani vednas do konjickiot klub. So prekrasen pogled kon gradot.
Placot ima voda, struga I e vo gradezen reon.
Cena po dogovor.
Broj za kontakt:078 303 934
Нема посетени огласи
Кон почеток