Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan vo Skopje Sever ITNO

Се продава од: 14 ное 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Површина: 60 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Станот е реновиран со обновена електрична и водоводна инсталација. Цел стан е со саламандер прозори. Надворешната врата е блиндирана (не е кинеска) . Со клима. Опремена кујна и бања. Со две тераси, во едната има шпајз со рафтови. Во двете тераси има чешми со црева. Ходникот содржи и плакар. Станот се продава заедно со подрумот. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток