Македонски | Shqip | English |

STAN OD 70M2 VO RADISANI moze i zamena

Се продава од: тоше 16 ное 14:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Радишанска 25
Површина: 70 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Станот е комплетно реновиран, нови прозори со одлична внатрешна изолација, се наоѓа на 4-ти спрат веднаш до градинката на прв влез во населба Радишани. Има една спална, тераса, голема дневна со кујна, еден приспособен тоалет, вториот тоалет е моментално приспособен со полици за обувки меѓутоа истиот може да се врати во првобитна состојба.

Може и замена за стан во Ново Лисиче, Аеродром, Карпош, Ѓорче Петров

Станот се продава или празен меѓутоа се продава и комплетно наместен со цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток