Македонски | Shqip | English |

Malterisuvanje racno

Се продава од: dejan 18 мај 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Услуги : Занаетчии
Вршиме рачно малтерисување на куќи и станбени објекти со искусна екипа по нај поволни цени во градот .
Нема посетени огласи
Кон почеток