Македонски | Shqip | English |

Zimski gumi SAVA ESKIMО + bandazi / зимски гуми

Се продава од: Andrej 12 јан. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 000 МКД

Локација: Гази Баба, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
Се продаваат :
2 зимски гуми SAVA 175/70 R13 Eskimo S3+ 82T MS (заедно со 2 бандажи за Golf 3).
-------------------------------
Состојба 8/10 Возени само една сезона. Останати поради украдена кола.
Ширина - 175
Висина - 70
Пречник - R13
Сезона - Зима
Цена 4000ден
-------------------------------
Достапни се уште 2 посебни бандажи 13ки за Golf 3 за продажба. (Цена по договор)
-------------------------------
Se prodavaat 2 zimski gumi SAVA 175/70 R13 Eskimo S3+ 82T MS
4000den
Нема посетени огласи
Кон почеток