Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Се продава од: Audi 18 мај 01:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Prodavam audi a4 2.0 tdi 143ks s-line full oprema
Registrirano e cela godina do 13.08.2019
Ima napraveno golem servis- imam i faktura od servisot
Ima pominato realni 158.000km
Ima servisna kniska
Ima dva originalni kluca i eden plasticen
Audito e topp!!
Нема посетени огласи
Кон почеток