Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto full oprema uvezeno od CH

Се продава од: Stoimen 22 ное 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Prodavam Fiat Punto 1.4 16V 2003 god. uvezeno od CH, mala potrosuvacka, idealno za vo grad i podolgi patuvanja, redovno servisirano, odlicna sostojba, registrirano, vredi da se vidi, Stoimen 076 505 528

Нема посетени огласи
Кон почеток