Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 320 CDI 2004 God

Оглас од претпријатие. Се продава од: Kemo AB Company 12 јан. 14:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

7 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 320
Mercedes E320CDI 2004 God

Kolata e Vo Odlicna Sostojba So Najvisoka Oprema Avangarde Donesena Od CH Novi Gumi Servisirana Vredi Da Se Vidi

Cena:7500€

Kont: 071-930-009
071-776-007

https://www.facebook.com/AUTOXONIMK/

Нема посетени огласи
Кон почеток