Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.3CDTI 6 BRZINI Jimauto grup

Оглас од претпријатие. Се продава од: DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE 03 јан 21:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

3 750 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1.3 CDTI 90KS SO 6 BRZINI SO FUL OPREMA,VO ODLICNA SOSTOJBA,NOVI GUMI,NOV SET ZAMAEC,LAMELA,TOPP SOSTOJBA,ODLICNO ODRZAVANA KOLA

UVOZ NA VOZILA OD ITALIJA,OCARINETO DO REGISTRACIJA

LOK NAS MADZARU UL BLAGOJA STEFKOVSKI BR1

RAB VREME 10-17 OSVEN NEDELA
Нема посетени огласи
Кон почеток