Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7CDTI PERFETA JIMAUTO GRUP

Оглас од претпријатие. Се продава од: DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE 09 сеп 23:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Минимално Учество од само 20%
Рок на отплата до 84 месеци
КУПИ и ВОЗИ
за само 6559 ЕУР месечно
АПЛИЦИРАЈ СЕГА! >
Цена:

3 660 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1.7CDTI 101KS SO FUL OPREMA,VO EKSTRA SOSTOJBA,POMINATO 155000KM SERVISNA KNIGA,GARANTIRANI KM,SO GLANC NOVI GUMI,BEZ SOOBRAKAJKI NA VOZILOTO,ODLICEN MOTOR SO DIZNI,ODLICEN ZAMAEC,KOLATA VO ODLICNA KONDICIJA

UVOZ NA VOZILA OD ITALIJA,OCARINETO DO REGISTRACIJA

LOK NAS MADZARI UL BLAGOJA STEFKOVSKI BR1

RAB VREME 10-17 OSVEN NEDELA
Нема посетени огласи
Кон почеток