Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 407 1.6 HDI 110KS. AVTO MIRO

Оглас од претпријатие. Се продава од: AVTO MIRO 19 фев. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 690 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 407
PEUGEOT 407 1.6 HDI 110KS. 6 BRZINI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN NAPRAVEN E GOLEM SERVIS
Нема посетени огласи
Кон почеток