Македонски | Shqip | English |

Renault Megane Scenic 1.5dci

Се продава од: Tafo 21 фев. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Renault Megan Scenik 1.5dci 2006 uvezeno od Germanija vo dobra sostojba (Servisiran,motor servisiran rebrast snemenet kaisi smeneti)vo top sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток