Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

Се продава од: ALI ALIU Денес 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
PASSAT 2.5 V6 4MOTION 2002
Нема посетени огласи
Кон почеток