Македонски | Shqip | English |

JCB 4CX SKIP

Се продава од: Aleksandar 18 мај 02:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

49 500 ЕУР

Локација: Гази Баба, Скопjе
Возила : Градежни машини
2015 godina
250 rabotni saati
!!!Kako novo!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток