Македонски | Shqip | English |

Vikendica vo ORESANI

Се продава од: Lidija Вчера 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Зелениково, Скопjе
Vikendica vo ORESANI so struja i gradski vodovod i mesto od 1200m2
Нема посетени огласи
Кон почеток