Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TFSI 2009 GODINA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Buv 11 ное 00:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
AUDI A4 2.0 TFSI 2009 GODINA
VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток