Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E270 CDI 2004 GODINA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Buv 21 ное 22:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 270
MERCEDESOT SE PRODAVA SO DVA PARA BANDAZI I GUMI (ZIMSKI I LETNI)
REGISTRIRAN DO 05.2018

VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
VRTETE NA OVOJ BROJ 078-288-210
Нема посетени огласи
Кон почеток