Македонски | Shqip | English |

VW PHAETON 3.0 TDI -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Buv 02 апр 22:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Phaeton
KOLATA E SO FULL OPREMA
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON

VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
VRTETE NA OVOJ BROJ 070-230-374
Нема посетени огласи
Кон почеток