Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii

Се продава од: Naum Вчера 07:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Простории : Канцеларија
Se izdava prviot kat od kuca od prilika 150m2, pogoden za kancalarii a moze da se opremi i za ziveenje. Se naogja na bul. Moskovska sproti City maal.
Нема посетени огласи
Кон почеток