Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 2.5 TDI 180 KS -01 AUTOMATIC FULL

Се продава од: AUDI Вчера 08:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 999 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
AUDI.A6.2.5.TDI.180.KS.4X4.2001.GOD
AUTOMATIC
KLIMA
XENON
HALOGENI
ELEKTRIKA
TEMPOMAT
CENTRALNO
NASLONJACA
ABS.ESP.AIRBAG
PARKING.SENZORI
16.ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
KAKO.NOVO
FULL
Нема посетени огласи
Кон почеток