Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Catpiva 2.2

Се продава од: marko 18 мај 01:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 300 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 60 000 - 64 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Captiva
Kolata e so 61000 km pominati ....
2012 godina ...
bez zameni...
Cena 12300 evra...
Registrirana do dekemvri 2018...
Нема посетени огласи
Кон почеток