Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.6 tdci 109ks Titanium Extra FACELIFT

Се продава од: prodavam Вчера 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
☎️ 078 44 77 44 👉 Cena ( 5000 evra )
- Ford Focus 1.6 tdci 109ks 2008g !!
- Titanium oprema !! Extra zacuvana
- Registrirana do 02. 2020 god !!
- Servis napraven maslo,site filteri ,plochki i stabilizatori
- Extra e Focusot FACELIFT pali-vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток