Македонски | Shqip | English |

Lada 110

Се продава од: Lada 18 мај 02:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: 110
Se prodava lada 110 2000 god socuvano registrirano do 20.07.2018 servisiran so plin bez atest
Нема посетени огласи
Кон почеток