Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz e300 dizel full oprema moze zamena

Се продава од: bube 13 јан 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
mercedes e300 turbodizel 99god so full oprema koza,klima,elektriki na stakla,servo volan,abs kocnici,srs vozdusni pernicinja,centralno zaklucuvanje, esp za prolizguvanje,radio dvd, novi gumi kompletno tehnicki ispraven so novi gumi moze zamena za pomalo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток