Македонски | Shqip | English |

Opel Astra kako nova

Се продава од: Sterjo Денес 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Se prodava Opel Astra H, 2009 godina so 96.000 km, 1.4 so 90 konjski sili, prv gazda. Kolata e momentalno na germanski tablici, no carinata ke bide na moj trosok, ostanuva samo da se registrira. Redovno e servisirana vo Germanija i e vo odlicna sostojba.
Ima klima, elektrika na prozori i retrovizori, radio CD so MP3, lance namesto rebrast kais, i novi gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток