Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

Се продава од: Riste 18 мај 00:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.090 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 800 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Insignia
avtomatska klima, 18 alu felni, ABS, ESP, radio cd mp3, koza platno sedista, elektrika na prozori, elektrika na retrovizori, 8 vozdusni pernicinja, zatemneti stakla, parking senzori, otvoranje na gepek na dalecinsko, kozen volan, komamdi na volan, board computer, tempomat....
napraven kompleten servis so nova lamela potisna zamaec i druklager, registrirana cela godina so realna kilomeetraza
Нема посетени огласи
Кон почеток