Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA 1.7 TD -97 KLIMA FULL

Се продава од: OPEL Денес 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

999 ЕУР   1 199 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
OPEL.VECTRA.1.7.TD.1996.GOD
KLIMA
SERVO
CD.RADIO
ELEKTRIKA
ABS.AIRBAG
CENTRALNO
NASLONJACA
ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
REG.09.2019
FULL

BEZ. .ZAMENI

FIKSNA. .CENA
Нема посетени огласи
Кон почеток