Македонски | Shqip | English |

Opel zafira

Се продава од: Ivan 09 јан. 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Zafira
Napraveni site servisi
Set letni + zimni gumi
Registrirana

Moze da se Proveri I vidi vo sekoe vreme, bez zameni
Нема посетени огласи
Кон почеток