Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner 1.9d klima neuvezeno

Се продава од: bube 19 јан 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner
peugeot partner 1.9dizel potrosuvacka 5l 2008godina kupeno od euroimpex neuvezeno prva boja so realni km tovarno so klima ured, servo volan,stranicna siber vrata,abs kocnici,srs vozdusni pernicinja,centralno zaklucuvanje, 4 novi gumi danlop ,nov akumulator napraven kompleten fakturiran servis vo pezo servis bez dopolnitelni investicii vo nego
Нема посетени огласи
Кон почеток