Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.2 BENZIN -05 KLIMA OD CH NOVO FULL

Се продава од: POLO Денес 08:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
W.POLO.1.2.BENZIN.2005.GOD
KLIMA
CD.RADIO
HALOGENI
ELEKTRIKA
ABS.AIRBAG
CENTRALNO
4.NOVI.GUMI
KOMPLETEN.SERVIS
SERVISNA.KNISKA
UVEZENO.OD.CH
KAKO.NOVO
FULL
Нема посетени огласи
Кон почеток