Македонски | Shqip | English |

Komoda

Се продава од: Сашо Велевски 17 мар. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

140 ЕУР   390 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
ПОВОЛНО
Нема посетени огласи
Кон почеток