Македонски | Shqip | English |

Se poklonuva

Се продава од: vlado 13 јун. 06:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Се поклонува намештај, дневна со регал, спална брачен кревет и регал со комоди. Потребно е само да си ги подигнете. Сепак е убаво да се најавите.
Нема посетени огласи
Кон почеток