Македонски | Shqip | English |

Baraka na Bukureska 109А

Се продава од: Andrea 10 ное 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

113 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Букурешка 109А
Површина: 164 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Карпош, Скопjе
Се продава барака со јавно наддавање.
Парцела 284м2
Согласно урбанистички план А1 и тоа:
108м2 под градба;
324м2 развиена површина (П + 1 + Пк);
8,8м висина;
4 станбени единици;
Нема посетени огласи
Кон почеток