Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Vlae

Се продава од: Dejan 17 ное 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: > 10
Адреса: Ул. Мраморец 12
Површина: 300 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Карпош, Скопjе
- Квадратура по спрат /

1 спрат 80 м2 балкон 9 м2

2 спрат 79 м2 балкони 19м2

3 спрат 81 м2 балкони 10м2

4. гаражи (2) 30 м2

дворно место 150 м2

- Година градба 2005

- Адреса Ул. Мраморец 12а

- Населба Влае

- Греење Сопствено

- Ориентација југо-исток

- Гаража 2

- Подрум да

- Локација: Веднаш позади новиот парк до Порта Влае

* опција: опција можна замена
Нема посетени огласи
Кон почеток