Македонски | Shqip | English |

KARPOS 3 NOVI GOTOVI STANOVI 81m2 i 91m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 06 апр. 10:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: КАРПОШ 3
Површина: 54 m2
Локација: Карпош, Скопjе
КАРПОШ 3 - КАЈ СИТИ МОЛ

ПРОДАВАМЕ НОВИ ГОТОВИ СТАНОВИ СО ИМОТЕН ЛИСТ.

КАТ 3 ОД 9 - 81М2 - 2 СПАЛНИ - ЈУГ ЗАПАД - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ
КАТ 5 ОД 16 - 81М2 - 2 СПАЛНИ - СЕВЕР ЗАПАД - ВСЕЛИВ КРАЈ НА АПРИЛ
КАТ 15 ОД 16 - 91М2 - 2 СПАЛНИ - ЈУГ ИСТОК - ВСЕЛИВ КРАЈ НА АПРИЛ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

КОНТАКТ:
070 477 594
info@capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток