Македонски | Shqip | English |

LUKSUZNI STANOVI NAS BARDOVCI

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 18 апр. 10:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: нас.Бардовци - резиденцијален дел
Површина: 0 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се продаваат луксузни станови во резиденцијалниот дел на нас.Бардовци во затворен станбен комплекс составен од 2 станбени згради Пр+2 ката, со вкупно 16 луксузни станбени единици

Расположливи квадратури
стан тип 1 - приземје 89м2+31м2 тераси
стан тип 2- приземје/ I кат 143м2 +33м2 тераси
стан тип 3- I кат 92м2+13м2 тераси
стан тип 4- II кат 143м2 + 44м2 тераси

ЦЕНА ПО ДОГОВОР, за секој стан следува ГРАТИС 1 паркинг + подрум

ПОВЕЌЕ ИНФО НА https://kompleksbardovci.weebly.com/

ЗАКАЖУВАЊЕ ПРЕЗЕНТАЦИЈА И ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ. 070/700 812, 070/477 594

КОМПЛЕКС БАРДОВЦИ

Нема посетени огласи
Кон почеток