Македонски | Shqip | English |

Stan 76,1m2 novogradba kaj City Mall

Оглас од претпријатие. Се продава од: UNICON Денес 13:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 099 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 76,1 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се продава нов стан, во новоградба, во комплексот City Garden Centar, со следните карактеристики:

• Квадратура - 76.1м2

• Кат - 6

• Ориентација - Југоисточна

• Број на соби – 3

• Спална соба - 2

• Тераса - 1 (8.60м2)

• Вселив – Да

• Паркет – Висококвалитетен паркет, Храст А класа

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Лифт – брзина, целосна сигурност, беспрекорен внатрешен дизајн

• Блиндирана влезна врата - поврзани со видеофонски системи

• Автоматски врати - со далечински управувачи, за влез во подземните простории

• Парно - поврзување во мрежата на Топлификација

линк до фотографија: https://ibb.co/99NnQ4n


Контакт:
Ардита Велији
Тел. +389 (070) 692 760
Email. ardita.v@unicon.mk
Web. www.unicon.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток