Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ- 66м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 26 окт. 20:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Тафталиџе - спроти Реплек
Површина: 66 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Продажба на нов стан во Тафталиџе во непосредна близина на студентскиот дом Гоце Делчев и Реплек. Зградата е П+3+Птк во завршна
фаза на града - вселив во ноември 2018г.

-> 66м² - одличен распоред (2 спални соби)
-> тераса со отворен поглед кон Водно
-> 2- кат - со лифт

цена: 1050 евра/м2 со вклучен ДДВ

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

Краток опис на понуда:
- Квалитетна градба и одлична изолација
- Квалитетни завршни материјали (паркет, плочки итн.)
- Сопствено греење на струја
- Лифт
- Можност за купување на паркинг простор
- Лист за предбележување на градба
- Можност за купување со станбен кредит


телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток